KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12555313
nr 1255 5313
Oidentifierad konstnär. Signerad, Stadsmotiv. Olja på duk, 45x37
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 20 maj 2019
kl 20:17:21
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr